Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Jsme producenty většiny součástí programů
  • Jsme odpovědní, přesní, pracovití
  • Děláme, co nás baví

Nordic walking

Nordic walking

ks
Kč bez DPH
Ceny jsou uvedeny včetně DPH.

Nordic walking 

Nordic walking - dynamická chůze s holemi se dá provozovat kdekoli, kdykoli, s kýmkoli. Jedná se o velice příjemný druh pohybu, který může vykonávat opravdu každý.  Potřeba je pouze optimální obuv a ošacení pro intenzivnější chůzi, zbytek dodáme. Z chůze se stává účinný trénink celého těla. Program se vždy přízpůsobuje daným podmínkám jako je zdatnost účastníků, lokalita, počasí...Program lze samozřejmě variovat například s plněním úkolů, prohlídkou přírodních, kulturních, technických zajímavostí, občerstvením...

Jak to probíhá. Na dané lokalitě instuktor nejprve seznámí účastníky s Nordic walkingem jako takovým, nasleduje seznamení se správnou technikou chůze s hulkami, s trasou (úkoly) a vyráží se. Během chůze instruktor udržuje optimální tempo a upozorňuje učástníky na případné chyby v technice a zajímavosti cesty.

Cena je za max 6h programu. vč. vybavení pro 20 účastníků, DPH 21%, pojištění, bez dopravy na Vámi vybranou lokalitu. V případě zájmu připravíme program i pro větší skupiny.

Dotazy k produktům

Specifikace