Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Jsme producenty většiny součástí programů
  • Jsme odpovědní, přesní, pracovití
  • Děláme, co nás baví

Firemní akce

Téma:  Firemní akce

Firemní akce jsou činnosti, které společnost od určité velikosti neminou. Co už se, ale většinou tak úplně všude neděje, je plánování v čase a maximalizace možného užitku z těchto akcí. Jak už píšeme výše i 'firemní rok' má své pravidelnosti a navíc pro každý rok máte nějaká očekávaní. Něco se bude dít. Není tedy důvod tento druh činnosti neplánovat a nedotahovat na vaše maximum. Teď se možná někteří z Vás začínají ztrácet. Pochopení by mělo přijít Vašim zájmem o dané...tzn. např. dočtení našich www stránek, případně se s Vami rádi setkáme u nás nebo se necháme pozvat k Vám.

Obecně se od firemních akcí očekává posílení vztahu se zákazníky nebo posílení vztahu se zaměstnaci. Občas se obé protne.

Pro Vaši inspiraci:
Oslava výročí * Oslava narozenin * Otevření nového * Uvedení do provozu * Představení nového * Road show * Konference * Školení * Firemní den * Den otevřených dveří * Dětský den * Sportovní den * Vanoční dětská besídka * Vánoční večírek * Novoroční večírek * Sportovní odpoledne * Krátký večerní program