Nákupní košík 0 položek - 0 Kč

Kontakt


Naše výhody


  • Jsme producenty většiny součástí programů
  • Jsme odpovědní, přesní, pracovití
  • Děláme, co nás baví

Za práci snesitelnější

Téma:  'Za práci snesitelnější'

Dlouhodobě sledujeme toto téma a rozhodli jsme se pokusit se propojit, co se propojit dá. Cílem propojení by mělo být podstatné zlepšení nálady a loalajity zaměstnaců při relativně nízkých nákladech. Dle posledních průzkumů jsou prokazatelně zaměstnanci ochotni v dobrém a přívětivém prostředí pracovat za mzdu o 5-10% nižší. Náš návrh je - pokusme se za Vašich podmínek a našich zkušeností změnit, co se změnit dá!

Naše spolupráce by se mohla týkat:

Zlepšení pracovní prostředí
V případě koncentace nových prvků určených k odpočinku, relaxu, kreativnímu myšlení ... do jedné místnosti například, relaxační místnosti, jídelny, odpočinkové místnosti je to vnímáno jako velká změna. Velká změna je zpravidla zkoušena, komentována, diskutována, hodnocena, poměřována... Kdo vyhrál? Nic nejde hned, ale začít planovat, měřit, počítat, zorientovat se dá začít. (prvky: květiny, tapety, sezení, funkční podniková knihovna, hudba, sluníčková světla pro dobrou náladu, obměňující herní prvky apod.)

Posílení vztahu zaměstnců k firmě
Lunární rok je relativně dlouhá doba, která má ale jasné pravidelnosti. Ve firmě je to podobné, jsou činnosti které se pravidelně opakují - práce, školení, výstavy, vánoční večírek, firemní den,... Chtějte víc. Pracovníky: loajálnější, komunikativnější, s lepšími osobnímy vztahy, poctivější, odpovědnější ve vztahu k práci, respektující etické standardy firmy...vše koncepčněji s využitím méně energie.