Kontakt


Naše výhody


  • Jsme producenty většiny součástí programů
  • Jsme odpovědní, přesní, pracovití
  • Děláme, co nás baví

Kreativní dílny

Tvoření je činnost, která přináší mnohé výhody – zlepšení zručnosti, představivosti, jemné motoriky, probuzení kreativního myšlení, procvičení trpělivosti i koncentrace. Pro mnohé je to také forma odreagování a odpočinutí si od všedního shonu a starostí.

Tvoření přináší radost a uspokojení z dobře odvedené práce, která se dá přinést také domů – ve formě vlastnoručně vyrobené svíčky, batikovaného trika, origami skládačky či mýdla. Vyrobený předmět lze využít také jako vhodný dárek od srdce pro své nejbližší.

Všechny zmíněné klady tvoření Vám nabízíme jako součást našich tvořivých dílen, které lze využít nejen jako rozvoj a zabavení pro děti, ale také pro pracující, seniory či hendikepované. Společné tvoření také upevňuje vazby mezi členy týmu, pomáhá zvýšit kreativitu nápadů skupiny a je proto vhodnou součástí teambuildingů, konferencí či rozmanitých firemních akcí. Celý kurz se nese v pohodové a neformální atmosféře, členové mají volnost, nejsou do žádné aktivity nuceni a díky tomu si kurz užijí a načerpají všechna pozitiva tvoření.

Výhodou těchto kurzů je také jejich proveditelnost – konat se mohou téměř ve všech prostředích - venku v příjemném prostředí parku, na zahradě, při nepřízni počasí není problém uskutečnit kurz v budově.