Člověče nezlob se

Kód: 408
Neohodnoceno
1 990 Kč
Součást akcí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra má svůj původ v prastaré indické hře Pačísí, známé již v 7. století. Do Evropy se nejprve dostala přes Srí Lanku, Persii a Palestinu do Španělska, kde byla známá jako Parchis, ale většího rozšíření nedosáhla. Podruhé přivezli hru do Evropy na konci 19. století Angličané a to přímo z Indie, která tehdy byla jejich koloniálním panstvím. Patentována a na trh uvedena pak byla pod názvem Ludo (z latinského ludus: hra) v roce 1896 a to v podobě a s pravidly, která jsou velmi podobná s dnešním.

Trvalý úspěch a rozšíření nejen v Evropě, ale též ve Spojených státech amerických přinesl hře až německý obchodník Josef Friedrich Schmidt, který dnešní hru vynalezl v zimě 1907/1908 a vydal roku 1914 pod názvem Mensch, ärgere dich nicht - Člověče, nezlob se. Známá je ale i pod názvem Eile mit Weile - Spěchej pomalu. Jde o jednu z nejrozšířenějších stolních her na světě. 

Jde o jednu z nejrozšířenějších stolních her na světě, kterou všichni dobře znají...

My nabízíme zahradní variantu s herní plochou 150 x 150cm. Herní plochu kterou je možno logovat.

Jenou z dalších možností je vytvořit novou herní plochu, například s produkty které chcete prezentovat. Dále je možno vytvořit úplně novou "deskovou" zahradní  hru, která bude přesně na požadované téma. Může obsahovat úkoly...může mít různou délku, rozhodně nemusí jít pouze o dětskou hru... Návrhy a grafiku dodáme, výrobu zajistíme.

 

rozsah dodávky:
instalace hry až 6h činnosti s klienty, vč. instruktora, pojištění, 1 stanoviště

potřebný prostor k realizaci: 
místo venku nebo uvnitř

potřebný čas k instalaci:
Cca 3min. 

potřebný čas k realizaci:
cca 10min / skupina    

možný počet účastníků:
2 - 100ky

možné přínosy: 
Zábava, seznámení, sblížení, poznání jeden druhého, sjednocení týmů, zlepšení komunikace, spolupráce, podpora znalosti značky, podpora znalosti produktů,  podpora dynamiky týmu, podpora kreativity, podpora společného řešení problémů 

cena tohoto programu  je od 2 990,- Kč vč. DPH 21 %
cena bude upřesněna po zadaní parametrů, instruktor může dozorovat i více stanovišť, záleží na možnostech a zadání

Člověče nezlob se je možno si i jen zapůjčit

 

    

        Na cokoli se ptejte, volejte, pište...
        tel. +420 608 430 446
        emai: info@event333.cz