Člověče nezlob se

Kód: 408
1 990 Kč
Součást akcí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hra má svůj původ v prastaré indické hře Pačísí, známé již v 7. století. Do Evropy se nejprve dostala přes Srí Lanku, Persii a Palestinu do Španělska, kde byla známá jako Parchis, ale většího rozšíření nedosáhla. Podruhé přivezli hru do Evropy na konci 19. století Angličané a to přímo z Indie, která tehdy byla jejich koloniálním panstvím. Patentována a na trh uvedena pak byla pod názvem Ludo (z latinského ludus: hra) v roce 1896 a to v podobě a s pravidly, která jsou velmi podobná s dnešním.

Trvalý úspěch a rozšíření nejen v Evropě, ale též ve Spojených státech amerických přinesl hře až německý obchodník Josef Friedrich Schmidt, který dnešní hru vynalezl v zimě 1907/1908 a vydal roku 1914 pod názvem Mensch, ärgere dich nicht - Člověče, nezlob se. Známá je ale i pod názvem Eile mit Weile - Spěchej pomalu. Jde o jednu z nejrozšířenějších stolních her na světě. 

Jde o jednu z nejrozšířenějších stolních her na světě, kterou všichni dobře znají...

My nabízíme zahradní variantu s herní plochou 150 x 150cm. Herní plochu kterou je možno logovat.

Jenou z dalších možností je vytvořit novou herní plochu, například s produkty které chcete prezentovat. Dále je možno vytvořit úplně novou "deskovou" zahradní  hru, která bude přesně na požadované téma. Může obsahovat úkoly...může mít různou délku, rozhodně nemusí jít pouze o dětskou hru... Návrhy a grafiku dodáme, výrobu zajistíme.

 

Program je vhodný ve spojení s dalšími programy Zahradní a venkovní hry

rozsah dodávky:
instalace hry až 6h činnosti s klienty, vč. instruktora, pojištění, 1 stanoviště

potřebný prostor k realizaci: 
místo venku nebo uvnitř

potřebný čas k instalaci:
Cca 3min. 

potřebný čas k realizaci:
cca 10min / skupina    

možný počet účastníků:
2 - 100ky

možné přínosy: 
Zábava, seznámení, sblížení, poznání jeden druhého, sjednocení týmů, zlepšení komunikace, spolupráce, podpora znalosti značky, podpora znalosti produktů,  podpora dynamiky týmu, podpora kreativity, podpora společného řešení problémů 

cena tohoto programu  je od 2 990,- Kč vč. DPH 21 %
cena bude upřesněna po zadaní parametrů, instruktor může dozorovat i více stanovišť, záleží na možnostech a zadání

možné je i jen zapůjčení sady Člověče nezlob se

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení