Guest servis

Čekáte hosty?
Víme, že to není jednoduché! Očekáváte hosty, ale co je bude zajímat, to nevíte. Přitom jde o to, aby bylo všechno v pohodě, pokud možno bezprostřední, překvapivé a samozřejmě v očekávané kvalitě. Pokud se dá plánovat, je to samozřejmě super, ale dle našich zkušeností operativnost klient ocení nejvíce. Kdo by nemiloval ten okamžik, když mu někdo udělá, co mu na očích uvidí.

Připravujete akci pro Vaše obchodní partnery, zaměstnance…?
Víme, že to není jednoduché! Většina z nich toho již mnoho zažila na spoustě míst byla…

Nabízíme Vám řešení!
V našem regionu to známe, sledujeme novinky, zkoušíme, seznamujeme se, ale i vyřazujeme, zamítáme…Připravíme pro Vás program přesně na míru. Je jedno, jestli budete velká skupina, nebo u nás objednáte program pro jednu osobu. Vezmeme Vás na místa, které máme rádi a za které ručíme. S radostí pro Vás pečlivě naplánujeme a připravíme program podle vašeho zadání. Nebojte se poptávat podobný typ akce i podruhé, potřetí jistě budete spokojeni.  

• Jsme specialisté na guest a incoming servis na jižní Moravě, Olomouckém kraji, kraji Vysočina a v Pardubickém kraji
• Máme skvělé typy a plány, jak strávit celý den nebo například jen odpoledne v tomto regionu.
• Nedělá nám problém připravit program v cizím jazyce. Pokud tedy očekáváte návštěvu ze zahraničí, nehledejte v tom problém!
• Dle Vašich preferencí nebo preferencí Vaší návštěvy vybereme to nejzajímavější tak, aby došlo k naprosté spokojenosti na obou stranách.
• Dokážeme zorganizovat program, který bude zajímavý a nezapomenutelný jak pro jednotlivce, tak pro velké skupiny.