Dobytí hradu Špilberk

Kód: 133
Neohodnoceno
6 990 Kč
Akce na míru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční postupová hra, kterou je možno koncipovat jako teambuilding tzn. zážitkový nebo vzdělávací program zaměřený na: týmovou spolupráci, efektivní komunikaci, motivaci týmu, time management, sebepoznání členů týmu, seznámení se, posílení důvěry, rozbití stereotypů, schopnost poskytnout pomoc, řešení problémů, efektivní rozdělení rolí ve skupině, posílení týmové a organizační identity, posílení týmového ducha atd.

Hrad Špilberk, pro ty, co to nevědí, nyní leží v parku v centru Brna a nikdy dobyt nebyl. Dominanta Brna je z velké části volně přístupná a dále disponuje velkým množstvím prostor, které lze v případě potřeby pronajmout. Na hradě a pod hradem je několik restaurací. Na hradě je přístupno většinou několik výstav. Poloha v centru Brna zaručuje dobrou dostupnost a možnost využít širokou škálu služeb, které bychom jinam nedostali. Hrad Špilberk je velmi dobrou lokalitou pro pořádání jakýchkoli eventů vč. zážitkových a vzdělávacích. 

rozsah dodávky:
Cena bude upřesněna podle počtu účastníku, programu...

potřebný čas k realizaci: 
3 - 6h

možný počet účastníků:
5 až stovky

možné přínosy: 
Zábava, seznámení, sjednocení týmů, zlepšení komunikace, poznání jeden druhého, podpora spolupráce, podpora kreativity, podpora společného řešení problému, podpora znalosti značky

        Na cokoli se ptejte, volejte, pište...
        tel. +420 608 430 446
        emai: info@event333.cz