Dobytí hradu Špilberk

Kód: 133
6 990 Kč
Akce na míru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční postupová hra, kterou je možno koncipovat jako teambuilding tzn. zážitkový nebo vzdělávací program zaměřený na: týmovou spolupráci, efektivní komunikaci, motivaci týmu, time management, sebepoznání členů týmu, seznámení se, posílení důvěry, rozbití stereotypů, schopnost poskytnout pomoc, řešení problémů, efektivní rozdělení rolí ve skupině, posílení týmové a organizační identity, posílení týmového ducha atd.

Hrad Špilberk, pro ty, co to nevědí, nyní leží v parku v centru Brna a nikdy dobyt nebyl. Dominanta Brna je z velké části volně přístupná a dále disponuje velkým množstvím prostor, které lze v případě potřeby pronajmout. Na hradě a pod hradem je několik restaurací. Na hradě je přístupno většinou několik výstav. Poloha v centru Brna zaručuje dobrou dostupnost a možnost využít širokou škálu služeb, které bychom jinam nedostali. Hrad Špilberk je velmi dobrou lokalitou pro pořádání jakýchkoli eventů vč. zážitkových a vzdělávacích. 

rozsah dodávky:
Cena bude upřesněna podle počtu účastníku, programu...

potřebný čas k realizaci: 
3 - 6h

možný počet účastníků:
5 až stovky

možné přínosy: 
Zábava, seznámení, sjednocení týmů, zlepšení komunikace, poznání jeden druhého, podpora spolupráce, podpora kreativity, podpora společného řešení problému, podpora znalosti značky

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení