James Bond 007

Kód: 217
Neohodnoceno
18 150 Kč
Akce na míru

Detailní informace

Detailní popis produktu

James Bond je imaginární tajný agent sloužící v britské tajné službě MI6. Je velkorysý, úspěšný, usměvavý, rychlý, elegantní, vždy upravený. Rád riskuje. Brilantně řeší zadané úkoly. Miluje luxus, ženy, hazard, techniku a v neposlední řadě alkohol. Žije v noci, rád řídí, střílí a má povolení zabíjet. Každý, kdo ho zná, tak ví, co od něj může čekat, a co nejspíše ne. Zvládnete vyřešit misi hodnou Jamese Bonda i vy?

Vy, jako Agenti s povolením zabíjet, plníte misi vám přidělenou, nebo vedením vybranou.Předpokládejme, že Vám bude přidělen případ, který se nějak dotkne ať tématem, lokací, situací nebo něčeho, co souvisí s Vašim podnikáním, příběhem Vaší firmy, nebo úplně jiným Program, který je poskládán z různých úkolů které vás přivedou až k zvládnutí celé mise. Po každé takové misi stojí za zvážení i dobová oslova v baru, kterou můžete ozvláštnit o zábavné casino.

Akční postupová hra, kterou je možno koncipovat jako teambuilding tzn. zážitkový nebo vzdělávací program zaměřený na: týmovou spolupráci, efektivní komunikaci, motivaci týmu, time management, sebepoznání členů týmu, seznámení se, posílení důvěry, rozbití stereotypů, schopnost poskytnout pomoc, řešení problémů, efektivní rozdělení rolí ve skupině, posílení týmové a organizační identity, posílení týmového ducha atd.

Každý program je samozřejmě na míru. Na Vaši míru. Pokud míru nemáte, pomůžeme Vám ji najít.  Jak to probíhá? Nejprve se Vás budeme ptát:

  • co je cílem programu,
  • pro kolik účastníků,
  • jejich složení,
  • na preferenci lokality,
  • co jste již zažili – abychom to případně vyloučili,
  • rozpočet,
  • a další otázky samozřejmě vyplynou.

rozsah dodávky:
Cena bude upřesněna podle počtu účastníku, programu...

potřebný čas k realizaci: 
3 - 8h

možný počet účastníků:
5 až stovky

možné přínosy: 
Zábava, seznámení, sjednocení týmů, zlepšení komunikace, poznání jeden druhého, podpora spolupráce, podpora kreativity, podpora společného řešení problému, podpora znalosti značky

cena tohoto programu: je od 18 150,- Kč vč. DPH 21 %
cena bude upřesněna po zadaní parametrů

        Na cokoli se ptejte, volejte, pište...
        tel. +420 608 430 446
        emai: info@event333.cz