James Bond 007

Kód: 217
18 150 Kč
Akce na míru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční postupová hra, kterou je možno koncipovat jako teambuilding tzn. zážitkový nebo vzdělávací program zaměřený na: týmovou spolupráci, efektivní komunikaci, motivaci týmu, time management, sebepoznání členů týmu, seznámení se, posílení důvěry, rozbití stereotypů, schopnost poskytnout pomoc, řešení problémů, efektivní rozdělení rolí ve skupině, posílení týmové a organizační identity, posílení týmového ducha atd.

James Bond je imaginární tajný agent sloužící v britské tajné službě MI6. Je velkorysý, úspěšný, usměvavý, rychlý, elegantní, vždy upravený. Rád riskuje. Brilantně řeší zadané úkoly. Miluje luxus, ženy, hazard, techniku a v neposlední řadě alkohol. Žije v noci, rád řídí, střílí a má povolení zabíjet. Každý, kdo ho zná, tak ví, co od něj může čekat, a co nejspíše ne.

Každý program je samozřejmě na míru. Na Vaši míru. Pokud míru nemáte, pomůžeme Vám ji najít.  Jak to probíhá? Nejprve se Vás budeme ptát:

  • co je cílem programu,
  • pro kolik účastníků,
  • jejich složení,
  • na preferenci lokality,
  • co jste již zažili – abychom to případně vyloučili,
  • rozpočet,
  • a další otázky samozřejmě vyplynou.

rozsah dodávky:
Cena bude upřesněna podle počtu účastníku, programu...

potřebný čas k realizaci: 
3 - 8h

možný počet účastníků:
5 až stovky

možné přínosy: 
Zábava, seznámení, sjednocení týmů, zlepšení komunikace, poznání jeden druhého, podpora spolupráce, podpora kreativity, podpora společného řešení problému, podpora znalosti značky

cena tohoto programu: je od 18 150,- Kč vč. DPH 21 %
cena bude upřesněna po zadaní parametrů

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení