Kroket

Kód: 401
Neohodnoceno
4 490 Kč
Součást akcí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je nenáročná hra a sport, ve kterém se na travnatém hřišti (kurtu) holí podobné dřevěné palici údery posouvají koule skrz branky k cílovému kolíku. Hra, při které se nikdo neumaže a nezapotí.

Kurt je obdélníková travnatá plocha o rozměrech 32 na 25,6 m (35 na 28 yardu). Kurt může být i menší, ale musí se zachovat poměr stran. Pás jednoho yardu od okraje hřiště směrem dovnitř se nazývá pomezí. Na kurtu je rozestavěno šest 10 cm vysokých branek a cílový kolík ve středu hřiště vyčnívající o 45 cm. Hrací koule o průměru 92 mm mají hmotnost 454 gramů a barvy modrou, černou, červenou a žlutou. Branka, na níž koule jede, je označena stejnobarevným kolíčkem. Hole skládající se z násady a kladiva jsou dřevěné nebo z obdobného materiálu. Kladiva jsou symetrická s plochými, rovnoběžnými koncovými stranami. Ve hře soupeří dvě strany, jedna s modrou a černou koulí, druhá s červenou a žlutou. Ve dvojhře (singl) hraje jeden hráč se dvěma koulemi, ve čtyřhře (deblu) má každý ze čtyř hráčů svou vlastní kouli. Vyhrává ta strana, která jako první projede oběma koulemi v určeném pořadí skrz všechny branky a zasáhne kolík.

Hřiště bude v rámci možností připravené podle pravidel. S pravidly i se hrou samotnou samozřejmě pomůže instruktor.

Program je vhodný ve spojení s dalšími programy  Zahradní a venkovní hry

rozsah dodávky:
až 2 hry a 6h činnosti s klienty, vč. instruktora, pojištění

potřebný prostor k realizaci: 
travnaté místo místo venku podle pravidel 32x25,6 m 

potřebný čas k instalaci:
Cca 10min. 

potřebný čas k realizaci:
Dle zadání 10 - 45min./skupina    

možný počet účastníků:
6 - 250

možné přínosy: 
Zábava, seznámení, sblížení, poznání jeden druhého, sjednocení týmů, zlepšení komunikace, spolupráce, podpora znalosti značky, podpora znalosti produktů,  podpora dynamiky týmu, podpora kreativity, podpora společného řešení problémů 

cena tohoto programu  je od 4 490,- Kč vč. DPH 21 %
cena bude upřesněna po zadaní parametrů, instruktor může dozorovat i více stanovišť, záleží na možnostech a zadání 

        Na cokoli se ptejte, volejte, pište...
        tel. +420 608 430 446
        emai: info@event333.cz