Kroket

Kód: 401
4 490 Kč
Součást akcí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Je nenáročná hra a sport, ve kterém se na travnatém hřišti (kurtu) holí podobné dřevěné palici údery posouvají koule skrz branky k cílovému kolíku. Hra, při které se nikdo neumaže a nezapotí.

Kurt je obdélníková travnatá plocha o rozměrech 32 na 25,6 m (35 na 28 yardu). Kurt může být i menší, ale musí se zachovat poměr stran. Pás jednoho yardu od okraje hřiště směrem dovnitř se nazývá pomezí. Na kurtu je rozestavěno šest 10 cm vysokých branek a cílový kolík ve středu hřiště vyčnívající o 45 cm. Hrací koule o průměru 92 mm mají hmotnost 454 gramů a barvy modrou, černou, červenou a žlutou. Branka, na níž koule jede, je označena stejnobarevným kolíčkem. Hole skládající se z násady a kladiva jsou dřevěné nebo z obdobného materiálu. Kladiva jsou symetrická s plochými, rovnoběžnými koncovými stranami. Ve hře soupeří dvě strany, jedna s modrou a černou koulí, druhá s červenou a žlutou. Ve dvojhře (singl) hraje jeden hráč se dvěma koulemi, ve čtyřhře (deblu) má každý ze čtyř hráčů svou vlastní kouli. Vyhrává ta strana, která jako první projede oběma koulemi v určeném pořadí skrz všechny branky a zasáhne kolík.

Hřiště bude v rámci možností připravené podle pravidel. S pravidly i se hrou samotnou samozřejmě pomůže instruktor.

Program je vhodný ve spojení s dalšími programy  Zahradní a venkovní hry

rozsah dodávky:
až 2 hry a 6h činnosti s klienty, vč. instruktora, pojištění

potřebný prostor k realizaci: 
travnaté místo místo venku podle pravidel 32x25,6 m 

potřebný čas k instalaci:
Cca 10min. 

potřebný čas k realizaci:
Dle zadání 10 - 45min./skupina    

možný počet účastníků:
6 - 250

možné přínosy: 
Zábava, seznámení, sblížení, poznání jeden druhého, sjednocení týmů, zlepšení komunikace, spolupráce, podpora znalosti značky, podpora znalosti produktů,  podpora dynamiky týmu, podpora kreativity, podpora společného řešení problémů 

cena tohoto programu  je od 4 490,- Kč vč. DPH 21 %
cena bude upřesněna po zadaní parametrů, instruktor může dozorovat i více stanovišť, záleží na možnostech a zadání

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení