Místo činu

Kód: 229
Neohodnoceno
9 990 Kč
Akce na míru

Detailní informace

Detailní popis produktu

Akční, postupová hra, kterou je možno koncipovat jako teambuilding tzn. zážitkový nebo vzdělávací program zaměřený na: týmovou spolupráci, efektivní komunikaci, motivaci týmu, time management, sebepoznání členů týmu, seznámení se, posílení důvěry, rozbití stereotypů, schopnost poskytnout pomoc, řešení problémů, efektivní rozdělení rolí ve skupině, posílení týmové a organizační identity, posílení týmového ducha atd.

Jaký případ bude vyšetřovat Váš team se zatím neví. Předpokládejme, že Vám bude přidělen případ, který se nějak dotkne ať tématem, lokací, situací nebo něčeho, co souvisí s Vašim podnikáním. Pokud si však chcete od své práce na chvíli odpočinout, lze se zaměřit na zcela jiný obor, než ve kterém vynikáte. K vyřešení bude potřeba zcela určitě celý team vyšetřovatelů, který bude úspěšný pouze v případě, kdy přesně postupně krok za krokem vyřeší všechny záhady.

Každý program je samozřejmě na míru. Na Vaši míru. Pokud míru nemáte, pomůžeme Vám ji najít.  Jak to probíhá? Nejprve se Vás budeme ptát:

  • co je cílem programu,
  • pro kolik účastníků,
  • jejich složení,
  • na preferenci lokality,
  • co jste již zažili – abychom to případně vyloučili,
  • rozpočet,
  • a další otázky samozřejmě vyplynou.

rozsah dodávky:
Cena bude upřesněna podle počtu účastníku, programu...

potřebný čas k realizaci: 
3 - 8h

možný počet účastníků:
5 až stovky

možné přínosy: 
Zábava, seznámení, sjednocení týmů, zlepšení komunikace, poznání jeden druhého, podpora spolupráce, podpora kreativity, podpora společného řešení problému, podpora znalosti značky

cena tohoto programu: je od 9 990,- Kč vč. DPH 21 %
cena bude upřesněna po zadaní parametrů