stůl na páku, armwresling - zapůjčení

Kód: 210
1 210 Kč
Skladem

Zapůjčení stolu na páku, armwresling

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stůl na páku, armwresling

šířka: 100 cm
hloubka: 65 cm
výška: 118 cm
váha: 20 kg
potřebný čas na montáž: do 10 min.
potřebný čas na demontáž: do 10 min.
bez obalu; neskladné; rozložené


možnost realizace: vevnitř i venku bez deště
možnost logování - boků
k dizpozici 3ks

cena: 1 210,-Kč/den
vratná záloha: 5 000,- Kč         

 

Armwrestling (Česky: sportovní přetláčení rukou, přetláčení, páka) je sport, který provozují vždy dva sportovci. Každý sportovec umístí jednu ruku (oba stejnou, levou, či pravou) na svoji podložku, přičemž jejich lokty se jí musí dotýkat a snaží se přetlačit ruku toho druhého. Cílem je dotknout se hřbetem ruky soupeře fixátoru (podložky).
Oba soupeři sedí či stojí proti sobě za stolem či deskou. Soupeři se zaklesnou dlaněmi rukou do sebe a na pokyn rozhodčího se snaží silou soupeřovu ruku přetlačit tak, aby se dotkla hřbetem ruky stolní desky. Musí přitom dodržovat sportovní pravidla a pokyny rozhodčího. K úspěchu jedince mohou hrát roli různé faktory. Síla rukou a především technika jsou dva nejdůležitější faktory, které přispějí k vítězství v přetláčení. Přetláčení je občas využíváno k porovnání, kdo je mezi dvěma či více lidmi silnější.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení