Virtuální relita

Jsme pořád úplně na začátku. Před čtyřmi lety jsme psali: Na tento okamžik jsme čekali 12let. Někteří čekali 50 let. Čekalo se až počítače dorostou, zesílí, zrychlí...stalo se. Nyní je vše připraveno na vstup do jiné reality. Do virtuální a rozšířené reality. Jedná se o nový svět, který Vás okamžitě obklopí, ohromí a napoprvé určitě i šokuje. Vstoupíte do světů a situací, o kterých se Vám jen snilo nebo ani nesnilo.
Virtuální realita v tomto pojetí je k dispozici od července roku 2016. Co se od té doby změnilo? Virtuální realitu s námi vyzkoušelo více než 10 000 lidí. Ne vždy šlo, ale jen o zábavu. Využití virtuální reality je velmi široké. V našem případě to kromě zábavy a programu 'Pochopte virtuální realitu' byly prezentace technologických celků na výstavách po celé Evropě. Za ty necelé tři roky samozřejmě podstatně přibylo aplikací. Nyní jsou například nově k dispozici krátké filmy, kdy si každý může vybrat podle svého naturelu. Pro některé klienty jsme realizovali několik akcí i pro stejné účastníky a pokaždé s úspěchem. Dalším posunem je příslušenství pro realističtější zážitek - plošiny pro horské dráhy, šlapací kola, pistole, meče, rakety...

Jsme připraveni přijet za Vámi kamkoli a ozvláštnit Vaši akci o VIRTUÁLNÍ REALITU jak ve vnitřních tak venkovních prostorech.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení