Virtuální relita

Jsme pořád úplně na začátku. Před čtyřmi lety jsme psali: Na tento okamžik jsme čekali 12let. Někteří čekali 50 let. Čekalo se až počítače dorostou, zesílí, zrychlí...stalo se. Nyní je vše připraveno na vstup do jiné reality. Do virtuální a rozšířené reality. Jedná se o nový svět, který Vás okamžitě obklopí, ohromí a napoprvé určitě i šokuje. Vstoupíte do světů a situací, o kterých se Vám jen snilo nebo ani nesnilo.
Virtuální realita v tomto pojetí je k dispozici od července roku 2016. Co se od té doby změnilo? Virtuální realitu s námi vyzkoušelo více než 10 000 lidí. Ne vždy šlo, ale jen o zábavu. Využití virtuální reality je velmi široké. V našem případě to kromě zábavy a programu 'Pochopte virtuální realitu' byly prezentace technologických celků na výstavách po celé Evropě. Za ty necelé tři roky samozřejmě podstatně přibylo aplikací. Nyní jsou například nově k dispozici krátké filmy, kdy si každý může vybrat podle svého naturelu. Pro některé klienty jsme realizovali několik akcí i pro stejné účastníky a pokaždé s úspěchem. Dalším posunem je příslušenství pro realističtější zážitek - plošiny pro horské dráhy, šlapací kola, pistole, meče, rakety...

Jsme připraveni přijet za Vámi kamkoli a ozvláštnit Vaši akci o VIRTUÁLNÍ REALITU jak ve vnitřních tak venkovních prostorech.