VR - Skok z mrakodrapu

Kód: 73
Neohodnoceno
7 990 Kč
Součást akcí

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na tento okamžik jsme čekali 16let. Někteří čekali 50 let.  Čekalo se, až počítače dorostou, zesílí, zrychlí...stalo se. Nyní je vše připraveno na vstup do jiné reality. Do virtuální a rozšířené reality. Jsme připraveni přijet za Vámi kamkoli a ozvláštnit Vaši akci o VIRTUÁLNÍ REALITU. O nový svět, který Vás okamžitě obklopí, ohromí a napoprvé určitě i šokuje. Vstoupíte do světů a situací, o kterých se Vám jen snilo nebo ani nesnilo.  K dispozici je spousta aplikací a doplňků. Určitě si vybere každý.

Skok z mrakodrapu je VR aplikace vhodná pro akce s větším počtem účastníků. Jedná se o krátký velmi atraktivní zážitek, který baví samotné účastníky i pozorovatele. Možná je i kombinace s horskou dráhou, případně dalšími např. klidnějšími aplikacemi.

Vstoupíte do výtahu, vyberete patro, výtah se zavře a za zvuku výtahové hudby Vás za cca 15 sekund vyveze na vrchol mrakodrapu do výšky 160m.
Otevřou se dveře výtahu a místo chodby vidíte pouze výhled na les mrakodrapů, život pod sebou a prkno. 'Jediná' cesta je na prkno. Jestli na prkno vejdete a z prkna skočíte dolů nebo se vrátíte zpět výtahem je na Vás.
Prkno, po kterém vycházíte z výtahu je skutečné – dá se logovat. Do mraků nad městem se dá vepsat krátké sdělení (název firmy…).

rozsah dodávky:
Max. 5h činnosti s klienty, vč. animátora, pojištění, bez dopravy na Vámi vybranou lokalitu

doporučujeme:
Pro zvýšení atraktivity doporučujeme využít možnosti zobrazení na velkoformátové TV. K dispozici je i platforma, která zesiluje účinek horské dráhy a dá se logovat.

potřebný prostor k realizaci: 
Ideálně zastíněný prostor 3x3m + prostor pro diváky; el. přívod

potřebný čas k instalaci:
Cca 30min.      

potřebná časová dotace na osobu:
cca 3 min. 

možný počet účastníků:
Jednotlivci až stovky

možné přínosy: 
Zábava, seznámení, sjednocení týmů, podpora znalosti značky

bezpečnost: Po celou dobu dbá animátor na bezpečnost všech účastníků a to vč. hygieny a případně covidových opatření. Po každém použití je set vydesinfikován, k dispozici jsou i jednorázové hygienické vložky do brýlí.

tip: 
Neumíte si představit, o co jde? Domluvte si u nás vyzkoušení.  Úspěch VR na Vaší akci je zaručen – přesvědčte se!
Volejte tel. 608430446

        Na cokoli se ptejte, volejte, pište...
        tel. +420 608 430 446
        emai: info@event333.cz