Kreativní dílny

Kód: 119
Neohodnoceno
2 990 Kč
Součást akcí

dílny, dílničky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdekoli pro Vás připravíme atraktivní kreativní dílnu, nebo dílničku dle Vašeho zadaní.  Dílničky jsou vždy přizpůsobené dané akci, které jsou součástí a účastníkům. Některé dílničky mohou být i dětské, pro handicapované, nebo např. seniory.  Ideální počet osob pro dílnu vedenou jednou animátorkou je do 30 osob. Všechny dílničky jsou vedené zkušenými animátorkami, nebo animátory.

Cenu, rozsah dodávky, potřebný čas k instalaci, časovou dotaci na jednoho účastníka a další podrobnosti upřesníme po vybrání dílničky.

Volejte +420608430446, pište info@event333.cz

 

Antistresové malování
Batikování, malování na textil
Floristika, sadba do květináčů
Hotel pro hmyz
Keramická dílna
Krátký film a tvorba videí
Malování na hedvábí
Mandala (kresba nebo jen vymalovávání)
Origami
Papírová dílna
Pečení, pekařská dílna
Quilling
Scrapbooking
Smaltování, smaltování šperků
Tvorba razítek
Tvoření náramků, bužírek, korálků
Ubrousková technika
Vánoční dílna
Velikonoční dílna
Výroba čokoládových pralinek
Výroba mýdla
Výroba odznaků, buttonů a magnetů
Výroba svíček

 

Antistresové malování
Antistresové malování je oblíbenou zábavou pro děti i dospělé. Potřebujete na chvíli 'vypnout' od práce? Zklidněte svoji mysl, zlepšete svoji psychickou kondici, posilte pozitivní emoce a energii. Jedná se o omalovánky, které jsou oproti těm dětským mnohem detailnější a políčka na vybarvování jsou mnohem menší. Chce to tedy větší soustředění a preciznější práci. Naše lektorka Vám přiblíží vznik antistresového malování, techniky malování a na závěr podle Vaší vybarvené kresby určí rysy Vaší osobnosti. 

  

Batikování, malování na textil
Máte rádi originální kousky, které nikdo jiný nemá? Vytvořte si i vy ojedinělý kus, který bude navržen a vyroben vámi. U batikování jde o zamezení přístupu barvy na určitá místa, čímž se na látce tvoří nepravidelné vzory. Hrajte si s barvami, experimentujte, zkoušejte. A pokud by pro vás batikování bylo málo, vezměte fixy, barvy a napište si na tričko nějaký text či nakreslete obrázek. Ve fantazii se meze nekladou. Nechte práci na nás. My vám trička i mikiny rádi zařídíme, abyste nemuseli nic shánět. Na vás pak bude udělat z obyčejných triček ty neobyčejné.

 

Floristika, sadba do květináčů
Staňte se na chvíli květinovým mágem a porozumějte řeči rostlin. S profesionální floristkou se dozvíte více o říši rostlin, ukáže vám, jak připravit nádhernou kytici a bude vám pomáhat při tvoření vaší první kytice. Pokud jste ovšem zastánci rostlin v květináči, i zde se můžete mnohé přiučit. Jakou hlínu zvolit, jak správně sázet, kde jakou rostlinu umístit, aby se ji dobře dařilo a mnoho dalších rad vám odborník předá a na spoustu dalších rád odpoví. Zasaďte si rostlinu či bylinky a odejděte s dárkem, který pokvete.

 

Keramická dílna
Chopte se beztvaré hmoty a dodejte ji kus života. Vytvořte, co vás jen napadne. Vše je pouze na vaší fantazii a v té se meze nekladou. Přisedněte si k nám ke stolu, kde na vás bude čekat vše potřebné a užijte si nenáročné odpočinkové tvoření. Naučíte se, jak s keramickou hlínou pracovat, jak ji tvarovat, co lze vytvářet a následně si můžete váš výtvor nazdobit pomocí barev. Vyrobte si keramické hrníčky, sošky, vázy či drobnosti na památku. Vytvořit si můžete také výrobek, který bude souviset s určitým tématem či s vaší firmou. Keramická dílna zabaví malé i velké.

 

Krátký film a tvorba videí
Vyzkoušejte si natočit si vlastní krátký film, naučte se tvořit videa nebo se na chvíli staňte herci ve filmu. Vždy vás lákalo nahlédnout do filmové sféry? Teď máte možnost. Během pár hodin se můžete stát jak kameramanem, režisérem, scénaristou tak i hercem. Pokud rádi tvoříte, ale před kamerou být nechcete, můžete si vyzkoušet vytvořit animovaný film. Nahlédněte pod pokličku filmů, naučte se zpracovávat videa a bavte se! 

 

Malování na hedvábí
Dopřejte si odpočinek v podobě kreativního malování. Před sebou máte plátno, v pozadí hraje příjemná hudba a jediné, nad čím přemýšlíte je, co namalovat. Malování na hedvábí je technika stará již několik století. Přesto je to skvělý způsob, jak si vytvořit originální kus oděvu pro sebe, či dárek pro blízkou osobu. Hedvábí se natáhne do napínacího rámu, aby se na něj dalo pěkně malovat. Poté už dejte volnost své fantazii a s chutí do toho! Originální šátek bude na světě, vy budete mít radost a k tomu další parádu, co můžete nosit.

 

Mandala
Mandaly jsou v posledních letech velmi populární. Není se čemu divit, své kouzlo mají. Především snad proto, že jeto ideální činnost na odreagování. Už jste si zkoušeli mandalu nakreslit? Není na tom nic složitého a přesto je výsledek originální a stojí za to. Nakreslete si mandalu tak, jak vás ruka povede. Co kus, to originál. A nezapomeňte si své umělecké dílo vybarvit, ať krása vaší mandaly vynikne ještě více. A pokud se necítíte na kreslení a láká vás pouze mandalu vymalovat, nachystáme vám mandaly, pestrou škálu barev a zbytek bude jen na vás.

 

Origami
Určitě jste už viděli papírové výtvory, kde není použito lepidlo, ani nic podobného. Produkt drží sám o sobě. Jak je to možné? Jednoduše. Říká se tomu origami a jedná se o japonské umění, kdy se skládají různé motivy z papírů. Skvělá zábava pro chvíle, kdy u sebe máte pouze kus papíru a žádné lepidlo. Instruktor vám ukáže, jak na to a pak si můžete zkusit poskládat libovolné motivy. Ideální pro semináře a konference, pro početné skupiny – o přestávce může na projektoru běžet prezentace s návodem, každému postačí pouze papír a kdo chce, může tvořit.

 

Papírová dílna
Hromada papírů, nůžky, lepidla, pastelky, fixy, barvy a nespočet dekorací. Tak co budeme vyrábět? Karnevalové masky, záložky do knih, přáníčka k narozeninám, vánoční přáníčka, soutěž o nejpovedenější obrázek? Vyrábět můžete cokoli vás napadne, pokud budete chtít určité téma, přizpůsobíme vám k tomu dekorace.

 

Pečení, pekařská dílna
Zástěry a chňapky nachystat a pečení zdar! Pečení v týmu přináší o to víc zábavy. Domluvte se, co budete péct a prosím. Pusťte se do díla. A nezapomeňte… co si upečete, to si taky sníte! Od zkušeného pekaře dostanete rady, které se budou hodit i zkušeným hospodyňkám. Nebojte se jít do neznáma a vyzkoušejte si pečení dobrot, které jste ještě nepekli. Pekařská show, kde v hlavní roli budete vy a váš tým.

 

Quilling
Tvoření z papíru je oblíbené především díky jeho rozmanitosti. Stačí nám papír, nůžky, lepidlo a výtvory se sypou jeden za druhým. Co tvoření z papíru trochu povýšit. Už jste slyšeli o quillingu? Quilling či papírový filigrán, možná jste slyšeli oba názvy této papírové techniky a možná ani jeden. Jedná se o skládání obrazců z ruliček papírů. Postačí vám proužky papírů, které se pomocí quillingového pera stáčí do ruliček a následně pomocí prstů přizpůsobíte tvar a nalepíte na podklad - ať už přáníčko, papír či krabici. Vytvořte si originální výrobky za pomocí této velmi zábavné a jednoduché techniky a potěšte tak své blízké.

 

Scrapbooking
Vyrobte oslavenci, novomanželům či kamarádům přáníčka složená z fotek a obrázků, deník nebo rovnou fotoalbum. Lepte fotky, pište příběhy, poznámky, data.. cokoli vás napadne. Použijte samolepky či různé dekorace a dejte do tvorby kus sebe. Vámi vyrobený dárek s fotkami darovaný od srdce je přesně ten originální dárek, který hledáte.

 

Smaltování, smaltování šperků

 

Tvorba razítek

 

Tvoření náramků, bužírek, korálků
Stůl plný bužírek a korálků různých barev a velikostí, dobrá nálada, příjemná hudba v pozadí. Vytvořte si náramky pro sebe či jako originální dárek pro druhé. Skvělá zábava pro děti i dospělé. Děti si potrénují jemnou motoriku, vyzkouší svou trpělivost, zapojí fantazii a si odnesou nejenom vlastní výrobek, ale také radost ze samotného tvoření a hotového výrobku.

 

Ubrousková technika
Udělejte z obyčejného nádobí originální kus pomocí ubrousku. Přichystáme pro vás různě barevné ubrousky, spoustu motivů, obrázků i témat. Pomocí lepidla jednoduše přenesete motiv z ubrousku na nádobí 

 

Vánoční dílna
Vánoční ozdoby si už dávno nemusíme jen kupovat. Vyrobte si dekorace podle svých představ, přesně tak, jak se vám líbí. Ozdoby na vánoční stromeček, vánoční věnec, svícny, přáníčka, cokoli vás napadne. Vůně Vánoc, vánoční písničky a skvělá parta lidí. Vytvoříme vám vánoční atmosféru a vy si vytvoříte zážitek a dekorace.

 

Velikonoční dílna
Zábavné tvoření pro celou rodinu, od dospělých až po děti. Slečny a dámy se pustí do malování kraslic, zatímco chlapci a pánové budou vyrábět pomlázku. Ani bez jednoho se totiž správné Velikonoce neobejdou. Připravte se na ně poctivě s námi. Kraslice připravíme, proutí na pomlázku také. Instruktor vám ukáže způsoby, jak se dá kraslice malovat i jak se plete pomlázka a bude kdykoli k dispozici, aby vám pomohl.

 

Výroba mýdla
Zahrejte si na chvíli na vědce a objevte kouzlo ruční výroby mýdel. Jaký zvolíte tvar, jakou barvu, jakou vůni? Co tahle udělat mýdlo dvojbarevné? A jak bude vonět kombinace dvou vůní? Vše je pouze na vás a na vaší fantazii. Vyrobte si krásné a voňavé mýdlo pro sebe či pro své blízké. Ručně dělaná mýdla jsou skvělým dárkem pro každého.

 

Výroba odznaků, buttonů a magnetů
Vyrobte si vlastní odznaky, buttony či magnetky. Ať už použijete vlastní fotku, nebo si vymyslíte svůj design, je to na vás.

 

Výroba svíček
Navrhněte si vlastní svíčku, vyrobte ji a odneste si domů originální dekoraci či dárek. Jednoduché tvoření, u kterého se zabaví malí i velcí. Jaký bude mít vzhled, barvu, velikost či vůni je zcela na vás. My vám ukážeme, jak se svíčka vyrábí a na vás je, abyste si udělali svíčku dle svých představ. Jednobarevná či barevné tónování? Obdélník, kužel, srdíčko, jiný tvar či svíčka do skla? Necháte ji bez vůně, nebo přidáte nějaké aroma? To vše necháme na vás. My zajistíme pohodovou atmosféru, příjemnou hudbu a vy si vytvoříte originální svíčky, které udělají radost jak vám, tak případně i obdarovaným.

 

        Na cokoli se ptejte, volejte, pište...
        tel. +420 608 430 446
        emai: info@event333.cz